מחשבות

חבריי וחברות המועדון נהנים ממגון הטבות במחשבות - חברה להדרכה והוצאה לאור משפטית: 

 

* בהצגה ושימוש בכרטיס אשראי TAU לאומי קארד בלבד* הנחה במעמד קנייה *מועדון מחשבות, הכנה משתלמת, המסלול המשולב : ברכישה טלפונית בלבד, יש לציין חברות במועדון TAU לקבלת ההנחה

מחשבות

מחשבות היא חברת הדרכה והוצאה לאור משפטית, שמלווה את המשפטן מראשית דרכו כסטודנט למשפטים, דרך תקופת ההתמחות ובחינות הלשכה וכלה במהלך הקריירה שלו בעריכת דין או בשפיטה.

 

תחומי הפעילות המרכזיים

כאמור, מחשבות מלווה את המשפטן מראשית דרכו כסטודנט למשפטים דרך תקופת ההתמחות ובחינות הלשכה וכלה במהלך הקריירה שלו בעריכת דין או בשפיטה. 

  • סטודנטים - מועדון מחשבות להצלחה, מספק לחבריו את כל הדרוש להם משנה א' ועד להסמכתם כעורכי דין.
  • מתמחים - בוחרים ללמוד לבחינות הלשכה באחד ממגוון מסלולי הלימוד שמציעה מחשבות.
  • עורכי דין - אוגדני החקיקה, של מחשבות, הניתנים לנשיאה נוחה לבית המשפט, יוצרים שפה משותפת בין הצדדים הטוענים לשופט והפכו ל"תו תקן" בקרב קהילת המשפטנים בישראל.

 

יתרונה הייחודי של מחשבות טמון בכך שעיקר מוצריה מפותחים IN-HOUSE על ידי צוות עובדים מקצועי, תוך בקרה מתמדת על איכות וחדשנות.

חברת מחשבות אמונה על שירות אדיב, מהיר ואיכותי לציבור לקוחותיה המגוון – והודות לכך שומרת על מעמדה כחברה המובילה בישראל בתחום המשפט.

 

כתובת: רחוב יד חרוצים 12, תל אביב, מיקוד 6770005

שעות פעילות: ימים א-ה 9:00-17:00

טלפון: 03-6160466

 

 

רוצים לשמוע עוד על מסלולי ההכנה השונים?

 

 

 

 

לתשומת לבך:

*למשלמים בכרטיס אשראי TAU לאומי קארד בלבד *השירותים והמוצרים באחריות בית העסק בלבד* מלאי מינימלי - 30 פריטים מכל סוג הטבה *מועדון TAU ו/או בית העסק רשאים לשנות / להפסיק את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת*התמונות להמחשה בלבד *ללא כפל מבצעים והנחות אלא אם מצוין אחרת. *תוקף 01/05/18* לא כולל משלוח* הנחת הקורסים והספרים הינה במעמד קניה בלבד * יש להציג כרטיס אשראי TAU לאומי קארד בעת איסוף הספרים * 

להרשמה לחץ כאן
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive